Dzisiaj jest 22 września 2018, 12:13

Hot Border II - 01.10.2017

Gry o określonym tle fabularnym.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Mivak

Re: Hot Border II - 01.10.2017

Post01 października 2017, 22:05

Gawron89 pisze:
Mivak pisze:Mieliśmy zestrzelony samolot z uratowanym pilotem po którego oba sztaby nie wysłały ekip ratunkowych właśnie z powodu braku czasu. A szkoda ;)

Ale przecież udało nam się uratować pilota i doprowadzić go do sztabu (niebiescy) :P

Udało?
Pilot siedział 1h na zadupiu, znudzony zabrał spadochron i szedł do bazy ONZ. Model (Bober) i jego ekipa przypadkowo na niego wpadała.
British Regiment of Szczecin (B.R.o.S.)
Obrazek
http://www.bros.pl/
Awatar użytkownika

Hyde

Post01 października 2017, 22:07

Gawron89 pisze:
Ale przecież udało nam się uratować pilota i doprowadzić go do sztabu (niebiescy) :P

Niebiescy to SERBRON. Tak więc wszystko jest prawidłowo policzone.
Awatar użytkownika

Mivak

Post01 października 2017, 22:09

Nie o punkty chodziło ale o fakt złapania pilota.
Obrazek
http://www.bros.pl/
Awatar użytkownika

Elvis

Post01 października 2017, 22:14

Było zajefajnie. Wiele akcji, zadań i scenariusz. Nie nudziłem się i zawsze coś było do zrobienia. Podziękowania dla organizatorów za świetne przygotowanie i dla uczestników obu stron.
Teren rozgrywki bardzo rozległy oraz zróżnicowany (las, łąka, pustynia, wzgórza każdy znajdzie coś dla siebie). Dobrym pomysłem jest włączenie terenu do rozgrywki na niedzielne strzelanki. Ognisko i luźna atmosfera, tak powinno być raz w miesiącu ;) .

Jak powstanie kolejna edycja to z chęcią się pojawię ;) .
Życie nie jest takie ciężkie, czasem po prostu brakuje amunicji
,,Dobry automat nie jest zły"
Awatar użytkownika

Asza

Post01 października 2017, 22:18

Mój Model i nic wam do tego :D
A tak w ogóle to dzięki za scenariusz nigdy więcej do sztabu za nudno. Chociaż Zucho Tooper i Nigga dali nam rozrywkę i mogłam postrzelać. Nie wiem jak tam było z waszej strony ale ja za RTO robiłam pierwszy raz nawet na strzelankach niedzielnych nie gadam przez radio a to taka odmiana. Jak z czymś zawaliłam to z góry przepraszam. Dzięki mojej ekipie za wysluchiwanie mojego krzyku czasami ale musiałam. Do następnego spotkania w lesie 8-)
Awatar użytkownika

Slayer

Post01 października 2017, 22:29

Mechanika nie sprawiała większych problemów i gra przebiegała gładko.
Mówiąc z pozycji Makaonu: dowódcy wykazali się dużą inwencją, oswojeniem zespołów, zdyscyplinowaniem i wykorzystaniem tak łączności (radio, AFT) jak i mapy. Właściwie struktura gry oparła się o nich. Dobrze też dobrano liczebność zespołów ok. 10 osób. Obawiałem się, że nastąpi chaos po tym jak gracze zaczną schodzić na respawn. Tak się nie stało, co pokazuje skuteczność przyjętych rozwiązań organizacyjnych.
BROS odwalił kawał dobrej roboty. A Spoon i Wayne dopełnili reszty. Sztab nie do zdobycia. Z dowódców wyróżniłbym Aszura. Odpowiedni człowiek na właściwym miejscu. Ja również zasłużyłem na kiełbasę, ale co się tu będę rozpisywał ]=))
Awatar użytkownika

Gawron89

Post01 października 2017, 22:33

Mivak pisze:
Gawron89 pisze:
Mivak pisze:Mieliśmy zestrzelony samolot z uratowanym pilotem po którego oba sztaby nie wysłały ekip ratunkowych właśnie z powodu braku czasu. A szkoda ;)

Udało?
Pilot siedział 1h na zadupiu, znudzony zabrał spadochron i szedł do bazy ONZ. Model (Bober) i jego ekipa przypadkowo na niego wpadała.

Wpadł na nas czy nie, to został znaleziony i dostarczony :P
Ale rzeczywiście liczba zadań była tak duża, że nie szło się chwilami połapać co jeszcze jest do zrobienia, bo każdy napotkany oddział miał nowe/inne zadanie. IMO to dobrze - dowództwo musiało dzięki temu wybierać bardziej istotne zadania i kontrolować jednocześnie wiele wątków. Zdecydowanie lepsza opcja niż, ograniczenie fabuły do kilku(nastu) zadań, które są czytelne i znane na całą grę.
PMC Wiskord
Obrazek
Awatar użytkownika

Mesmer

Post01 października 2017, 23:21

BRoSi chcę więcej takich strzelanek =D jak trza zapłacę nawet więcej =D
Co tu się rozpisywać.
Vae Victis!
Awatar użytkownika

JZP

Post02 października 2017, 9:43

Wnosze i zarazem NALEGAM aby miejscowka zostala dodana do listy niedzielnych strzelanek oraz miala podwojne glosowanie! (czesciej wystepujac w glosowaniu). Dodam jeszcze, ze to najlepszy teren na jakim przyszlo mi grac, JEST ŚWIETNY! nawet Dobra nie ma nad nim przewagi.
"All Ghillied Up"
Awatar użytkownika

Grab

Post02 października 2017, 16:51

Wielkie dzięki i szacun dla BROSów za wspaniały scenariusz. Będąc ONZ-owcem, mimo wystrzelenia trzydziestu kulek bawiłem się świetnie dzięki larpowym zadaniom jak patrole wokół sztabu (oraz siedzenie w nim ;)), osłanianie rozminowywania drogi i bycie pilotem-dla mnie bomba, nawet wole to od strzelania. Następnym razem zgłoszę się szybciej do pomocy, bo 3 edycji nie może nie być.

Zdjęcia: https://photos.google.com/share/AF1QipP ... lCNEZQQ3BR
PoprzedniaNastępna

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Scenariusze