Wośp 2016

Czy jezeli przyjde troche pozniej np. Po 09:30 to nie bedzie kłopotu z replika oraz sprzetem itp? Niestety tak pozno bo bede po nocce…

Jeśli ktoś ma podobny problem to proszę o info tutaj w poście.

Jeszcze mam informację dla wolontariuszy z replikami odnośnie terenu w którym mogą się poruszać. Można sobie już dzisiaj sprawdzić na planie miasta.

Patrole wolontariuszy będą poruszały się TYLKO po wyznaczonym obszarze, którego granice będą wyznaczały ulice: Mieszka I, Wierzbowa, Dworska, Europejska, Krakowska, Rondo Uniwersyteckie, Południowa, Ruska, Aleja Powstańców Wielkopolskich.

Poza ten obszar z replikami nie wychodzimy. Nie zapuszczamy się także na Cmentarz Centralny.

Piorun nie wiem czy tylko mi ale nie wyświetla się obraz…

https://lh4.googleusercontent.com/r9iSPAH8JmV0Vlc1CMExHDdf-gjqHLOuwWde_S6p0nxmniRwnf9-YFoCBxSmxIhW_aXc35zhGEgMweh-3R1vljUC-gnngd2LopyM4A1y1DHjYMlj5VSKkmBOawIRsKQIDDihjKWrKHe5E2F8wY4unLeVsTx2iY5Q4SXh0ixsXGzIYYFkeFzb09IgzPg0DUmUYE7Bh-91j6DJUAtjg5hiw-A9mIR4XbzhXp11htDEUUHdDv0RMVzH-bhGuq85sExIICZHCA1yufPcGiD9kl606CYU8SaEzdZtKjuLyseUKjwbvRL7onBim8TQBltEJFOInBvHpR0kk2tyFZVVbIfMOia6_feKI1uVDzf4Nrbjtx66zLM6gkkbfW8QtMcQWTiGoycyuTPvt6kR5tCHcL-ueKCgt3jh5pZDimfcXdHwc_DvuVWml0pJlzr-6OapYyIDa9XXymiJ2nVHVzGPqz_5mYhqjRaZsooMlSWwe-4w_uMIZKGQklgc7IZuSCp5tkF7Ufxa7

Może teraz ?

Jak @Problem jesteś wolo i przynosisz replikę to trzeba będzie ją oznaczyć. Będziesz musiał mnie poszukać jakby co. Jak jakieś kłopoty będą to zgłaszać do mnie.

Pamiętać o dowodach osobistych, bo są potrzebne do odbioru identyfikatora!!!

Do jutra

Pomimo słabej frekwencji, kwesta była ekstra. Ulice puste. ale Galeria Molo na 9 osób była wyborem idealnym.

Tutaj mały bonus dla obecnych :smiley:

Dobra teraz trzeba szybko ściągać bo zaraz ABW usunie :wink:

http://szczecin.tvp.pl/sess/tvplayer.php?object_id=23519600&autoplay=true

Można przewinąć do 2:23 :smiley:

Wielkie dzięki za kwestę. Nieliczne grono w porównaniu z zeszłymi wośpami. Ale wg mnie każdy był inny i nieporównywalny :smiley:

Atmosfera była bardzo pozytywna i z chęcią się kwestowało.

Nie spodziewałem się, że trafimy w molo na taki tłum ludzi. Kaskada, galaxy, czy outlet w weekend to pikuś w porównaniu z tłumem w molo. Nawet nie wiedziałem, że tam aż tyle ludzi się przewija. Na ulicach trochę pustawo, ale było chłodo więc nie chciało się aż tak spacerować :wink:

Jak będzie info o podziękowaniach ze sztabu to podrzućcie mi tutaj. Bo coś skrzynka mailowa mi wariuje i nie wszystkie maile odbieram.

Było fajnie symboliczna kwota zebrana , chodziłem troche z replika i w mundurze, i troche bez :slight_smile: WOŚP również bardzo fajna organizacja oraz cala reszta :slight_smile: Pozdro :slight_smile:

Nasz sztab zebrał 40 485,00 PLN!

Myślę że pora na podsumowanie akcji, chcieliśmy (i nadal chcemy) zrobić podsumowanie video, w czasie wośpu chodziliśmy z kamerką. Niestety brak czasu nie pozwolił tego wykonać.

W akcji brało udział 9 osób. Zrobiliśmy kilka patroli po naszym terenie ale wykazały one że na ulicach nie ma praktycznie nikogo, postanowiliśmy że będziemy zbierać w Molo i okolicach (Parking, pobliskie drogi).

Podaje do wiadomości że połączone siły Taktycznego Szczecina i AirSoft Szczecin zebrały kwotę 3473,28 PLN(ok. 4000 PLN)co daje nam ok. 10% kwoty zebranej przez sztab. Około bo nie mam pełnych danych(Posiadam dane z 4/5 puszek).

Dziękuje wszystkim którzy brali w tym udział. Za rok może pobijemy ten wynik ?

Dostaliście smsy ?