"Płonący Szczecin"

Strzelanka swoją drogą xD. Dużo lekcji mam ;/, ale jakoś się zjawię xD

szczerze to ten spot będzie wielką lipą :stuck_out_tongue: nie warto się tym zajmować :PP tak mówię i tak będzie :stuck_out_tongue: nie chce nikogo urażać czy coś a pożyczenie replik konowałom niemającym pojęcia że tym się nie rzuca jest ryzykowne :stuck_out_tongue: btw. niema ak :stuck_out_tongue:

Jeżeli Pan Wojciech nie odniesie sukcesu swym pomysłem, to może zaryzykuje i spróbuje szczęścia na polu kina fikanego? Mam świetny pomysł na scenariusz, nosi tytuł “Pchający Szczecin”, niskobudżetówka, ale sądzę, że w niektórych kręgach będzie się cieszył wzięciem. I nie potrzeba żadnych kałachów, wszystko już przygotowane.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :laughing:
Zgłaszam się. Adama też wpisz na listę Herodzie :smiley:

ja bym wystąpił z ak 74s :wink:

Nie Krycha, was z Czachą widzę raczej w drugiej części “Forresta Gumy”.

hahahahhahahah ja będę w roli głównej ?:smiley:

Ja będę Forrestem, a Ty gumą :smiley:

No trzeba coś nakręcić bo kanapa się kurzy :smiley:

Kanapa już czeka:

W Włodek będzie stał z boku i pomagał tym, którym opada XD

Nieee, ja tu się zgłaszam jako operator kamery :smiley:

Odchodzicie Kochani od tematu, ale mniejsza :wink:. Jeżeli jakkolwiek chcecie i możecie pomóc to piszcie :wink:. Dzwoniłam do wojskowych. Powiedzieli, ze jakieś jeszcze AK-47 się znajdą, jednakże są rzadkością… Lub po prostu nie używają ich tak często jak dawniej :wink:

jedno jest pewne Pan Wojciech nie zna się ani na wojsku ani na filmach :smiley:

Na filmach tak ale ma swój kanał na REDTUBE :wink:

Film jeszcze nie powstał, a wy już hejtujecie.

Ruda, taka rada dla pana Wojciecha. Większości polskiej broni replik nie ma lub są trudno dostępne. Modele broni które są używane w Wojsku i są spotykane w środowisku ASG to AKMS, beryl, PK i SWD. Z tego co mi wiadomo w Szczecinie znajduje się poddodział AT, który używa MP5 i Glocków, które są bardzo popularne wśród ASG. Do tego oddziały żw, które używają P99. Jeśli ma być realistycznie to odpadają wszelkiego rodzaju ProTacticalPMCGuns.

Branie zwykłych AK-47, czy nawet AK-74 nie będzie zbyt profesjonalne. Równocześnie można wykorzystać Famasy, czy inne giety.

Jeśli chodzi o stroje z maskami. Wojsko używa masek MP-5 i czasem się zdarzy MP-4. Stroje przeciwchemiczne to OP-1 i L-2 które na allegro kosztują około 20 zł, za komplet. Myślę, że budżet filmu by wiele nie stracił, na takim zakupie. Gorzej z maskami MP-5, które kosztują powyżej 100 zł. Maski “Słonie” już dawno wyszły z obiegu i spotkać, je można głównie u kolekcjonerów, rekonstruktorów i LARP-owców. Natomiast, jeśli chodzi o pożyczanie masek… jest to sprzęt indywidualny i ja swojej maski nawet kolegom z pracy nie pożyczam.

Wiadomo, że ja wypożyczę to, co mam na stanie (tj. 2 maski gazowe, 2 mundury). Reszta zależy od Waszej dobrej woli. Przypominam, że osoby użyczające sprzęt będą mogły być podczas nagrywania scen :wink:

W moim filmie osoby użyczające sprzęt ewidentnie będą na filmie.

Herod - trochę powagi :wink:. Jeżeli nie możecie lub coś to powiedzcie. Ja czekam na odpowiedź apropo tych replik, bo sam Pan Wojtek już się pogubił po tym, co mu powiedziałam :wink:

Produkcja Heroda, czy poważna, czy nie, wciąż jest bardziej atrakcyjna…