Naszywki - ZNACZNIKI STRON, IMIENNE itp.

O dziwo kurier poczty roznosi paczki nawet o tej godzinie ^^

Panowie, kto zamawial u wookiego naszywki imienniki ect, proszony jest o zgloszebie sie do mnie po odbior, jestem praktycznie na kazdej strzelance.

Jako, że przybyło trochę nowych użytkowników na forum (sam nim jestem) wychodzę z inicjatywą zamówienia naszywek. Naszywki Taktyczny Szczecin i znaczniki stron, imienne(?). Czy moderatorzy mogliby przeprowadzić taką akcję?

Mało kto chce się w to bawić. Dużo zabawy z odbieraniem opłat, szukaniem ludzi do odebrania.

Sam robiłem zamówienia, ale ludzie płacili i nie odbierali. Do dziś u mnie część naszywek leży, a zamawiane były 1,5 roku temu. Odpuściłem sobie zamówienia, a poza tym Spinake zaczęło lecieć w wiadomo co. Moja grupa zamawia teraz z PawHafta - jak ktoś chce to sobie zamówić może. Tanio, dobrze i wysyłka droga nie jest. Dla chcącego nic trudnego :smiley:

Od strony administracji wygląda podobnie. Ale nie martwcie sie. Po 17 czerwca będę mial sporo czasu i załatwie z firmą Pawhaft aby mieli w swojej ofercie potrzebne wam naszywki. Wtedy będziecie musieli napisać do nich emaila i sobie zamówić.

Jeszcze tam nie byłem ale w Dąbiu robią naszywki. Można by tez pogadać w Shotgunie by mieli znaczniki stron w sklepie.

Jeśli mówisz o Gryfińskiej to nie polecam.

Współpracowałem z nim,ale przy ostatnim zamówieniu chciał mnie naciągnąć na hajs(tłumaczył się,że niby źle mu opisałem co chciałem,a jak pokazałem mu treść maila z którego jasno wynikało co chciałem to zaczął kręcić).

Jest jeszcze na Bukowym PromoNadruk (dokładnie Dąbska). Ale ceny mają z kosmosu - komplet naszywek do SWARu (w PawHafcie kosztujący ~55zł) u nich miał kosztować 240zł xD

Ale jak się Administracji uda z nimi dogadać, to byłoby super :slight_smile:

Gdzie można dostać znaczniki stron/ekip?
Jest opcja na zamówienie?

Poproszę 2x znacznik stron i 2x imienną KABOOM tło wz. 2010 czarny napis i czarna obwódka.

Przecież to temat zamówienia z 2015 roku :open_mouth:

Dlatego mi nie pasowało oznaczenie stron żółto czarne :stuck_out_tongue_winking_eye: sorki pisałem z automatu i nie zwróciłem uwagi na datę

Zamów sobie to:

https://allegro.pl/oferta/tasma-klejaca-smart-48-50y-pomaranczowa-1-szt-7473980305?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

https://allegro.pl/oferta/tasma-pakowa-klejaca-smart-48-50y-niebieska-1-szt-7473979695?utm_medium=app_share&utm_source=facebook