Naszywki imienne ze spinake.pl (Seria 5)

poszedł przelew koło 16 :smiley:

Ok, w Środę zamawiam

Jutro zamawiam naszywki :slight_smile:

Pytanie na szybkości do wszystkich co zamawiali naszywki imienne: wzory podaliście, ale jakie wymiary? Proszę o szybkie podanie tych informacji, bez nich niestety nie mogę zrealizować zamówienia :slight_smile:

Budyń! Jakie tło na naszywce forumowej?

Moj imiennik :
5 SEBASTIANN, [18A] khaki jasny, czarne litery i ramka, T 100x25

SEBASTIANN, ty podałeś numer naszywki (5 z przodu, więc Ty jesteś uwzględniony). Pytanie bardziej kierowane do Budynia i Tanka :slight_smile:

Budyń - ty zamawiałeś dodatkowo specjalne naszywki. Wyślij mi jeszcze raz ich wzór na fejsie i cenę jaką on podał :slight_smile:

na fejsie ci juz podesłałem

Mam pytanie. Mianowicie co z naszywkami? :smiley:

Trwają oczekiwania na wycenę…tak ,też jesteśmy zirytowani producentem naszywek

Dzięki za odp. :unamused:

Jezus maryjaaaaaaaaa, czekam na 3 naszywki już od 21 września…
Policzmy… prawie 4 i pół miecha :mrgreen: (ok. doszła jedna ale nie taka jaka miała być :wink: ).
Poczekam pewnie jeszcze drugie tyle…

Nie panikuj. Dzisiaj przysłał wycenę, więc złożyłem zamówienie. Czekam na numer konta i wtedy to pozostaje już tylko czekać na zrobienie ich :slight_smile:

@THE END
Na nawet poprzednich jeszcze nie odebrałem :stuck_out_tongue: :mrgreen:

Bo nie chciałeś odbierać :smiley:

:mrgreen: odbiorę cały zestaw za jednym razem :stuck_out_tongue:

Jakby kogoś interesowało - przedwczoraj (bo teraz jest 1:37) wysłałem mu przelew. Czekamy na paczkę :slight_smile:

No i szafa gra :slight_smile: teraz zostaje poczekać miesiąc :smiley: przynajmniej jakości jestem pewien :slight_smile:

No to akurat za miesiąc zejdę ze statku i i odbiorę je :smiley:

jakieś news? :slight_smile:

Sebastian- tu trzeba cierpliwości :wink:
Inna sprawa, że można się zaczekać na śmierć (dochodzimy do granicy 5 miesięcy :/, ciekawe czy dojdzie do 6…)