Borne Sulinowo 2015

Mam pytanie bo niestety z decyzją muszę czekać do samego końca ( sprawy rodzinne) i tego dotyczy moje pytanie??? pewnie to nie bedzie mozliwe ale sprobuje. Jak myslicie czy jest szansa dogadac sie z orgiem ze moj ewentualny przyjazd bedzie na rozpoczecie gdzie na miejscu ureguluje wplate i wszystko inne czy raczej nie probowac bo to bez szans??

Zadzwonię i spytam

dzieki

Weź brata, będą misje dodatkowe :laughing:

Hahahahaha jak bedzie chcial :slight_smile: Trzba by było zgłosić organizatorom, że może dojść nowy scenariusz "Poszukiwanie Brata " :imp:

Z tego co mi powiedziała Samanta jest możliwość zapłacenia na miejscu bo pakietów startowych robi więcej , tyle że SPOON musi to zgłosić , a i Ty przy rejestracji to wpisz.

Zawsze płaciliśmy na miejscu, nie ma z tym problemów, płacić można aż do 24:00 dnia przyjazdów. :slight_smile:

  1. SPOON - ICE
  2. HEROD - DELTA FORCE :laughing:
  3. MIVAK - B.R.o.S.
  4. CYJAN - B.R.o.S.
  5. STOPA - G.A.S
  6. Krycha - ICE
  7. toobi - B.R.o.S. ( :open_mouth: )
  8. Koszyk - B.R.o.S.
  9. Skowron
  10. Prunek - G.A.S
  11. Podjarka - G.A.S


    Niestety wyjeżdżam 14 kwietnia na cztery tygodnie do Anglii na szkolenie i muszę zrezygnować z wyjazdu . :cry: :frowning:

Piszę się.

  1. SPOON - ICE
  2. HEROD - DELTA FORCE :laughing:
  3. MIVAK - B.R.o.S.
  4. CYJAN - B.R.o.S.
  5. STOPA - G.A.S
  6. Krycha - ICE
  7. toobi - B.R.o.S.
  8. Koszyk - B.R.o.S.
  9. Skowron
  10. Prunek - G.A.S
  11. Podjarka - G.A.S
  12. Kleszcz

Proponuję trening/strzelankę nocną w przyszłym tygodniu w sobotę wieczorem, żebyśmy się choć trochę zgrali przed Bornym i nie wyszli na kompletnych amatorów. Mogłoby to wyglądać tak:

  1. Ustalenie dowódcy oraz pozostałych ról - zestępców, dowódców zespołów, podział na zespoły itd.
  2. Wstępna odprawa - coś o naszej frakcji, co mamy robić, na co się przygotować (coś jak BM w zeszłym roku?)
  3. Trening - formacje, użycie radia, latarki, skryte przemieszczanie się, zasadzki
  4. Dwie lub trzy rundy, aby osoby, które nie strzelały w nocy, wiedziały z czym to się je

Razem co najmniej 4 godziny. Niewiele jak na materiał do ogarnięcia, ale pozwoliłoby osobom z mniejszym doświadczeniem na tego typu zlotach trochę ogarnąć temat, a wszystkim się lepiej zgrać. Jest to ważne tym bardziej, że mamy być elitarną siłą na Bornym, a tam będą ludzie, którzy przyjeżdżają od lat, znają teren jak własną kieszeń i świetnie sobie radzą w nocy. Szczególnie dotyczy to Nerunu, ale pozostałych również. Wiem o co najmniej jednym noktowizorze w Nerunie.

Miejsce: Krzekowo lub Dąbie najbardziej moim zdaniem przypominają teren na Bornym, Bastogne już jest niedostępne.

Trening odbędzie się w piątek ok godziny 20:00
link do rejestracji:
http://majowkazasg.pl/rejestracja/?m=rejestracja

W pt mnie nie ma na 100% jakby co.

TRENING ODWOŁANY

Panowie/Panie kto jedzie na borne a nie dostał jeszcze hasła proszę o kontakt ze mną lub Spoonem.

Piszę się.

  1. SPOON - ICE
  2. HEROD - DELTA FORCE :laughing:
  3. MIVAK - B.R.o.S.
  4. CYJAN - B.R.o.S.
  5. STOPA - G.A.S
  6. Krycha - ICE
  7. toobi - B.R.o.S.
  8. Koszyk - B.R.o.S.
  9. Skowron
  10. Prunek - G.A.S
  11. Podjarka - G.A.S
  12. Kleszcz
  13. Kazik - G.A.S.

Piszę się.

  1. SPOON - ICE
  2. HEROD - DELTA FORCE :laughing:
  3. MIVAK - B.R.o.S.
  4. CYJAN - B.R.o.S.
  5. STOPA - G.A.S
  6. Krycha - ICE
  7. toobi - B.R.o.S.
  8. Koszyk - B.R.o.S.
  9. Skowron
  10. Prunek - G.A.S
  11. Podjarka - G.A.S
  12. Kleszcz
  13. Kazik - G.A.S.
  14. Olaf - WTF

Uwaga przy rejestracji podajecie wszystkie dane prócz przydziału do strony konfliktu. Ważne by podać grupę PAPRIKA KORPS. Płacimy na miejscu.

Skowron odpada, ja za niego.

  1. SPOON - ICE
  2. HEROD - DELTA FORCE :laughing:
  3. MIVAK - B.R.o.S.
  4. CYJAN - B.R.o.S.
  5. STOPA - G.A.S
  6. Krycha - ICE
  7. toobi - B.R.o.S.
  8. Koszyk - B.R.o.S.
  9. Prunek - G.A.S
  10. Podjarka - G.A.S
  11. Kleszcz
  12. Kazik - G.A.S.
  13. Olaf - WTF
  14. TAMPON

Proszę potwierdzenie wyjazdu na Borne 2015 na PW . Po tym dostajecie hasło do forum Borneo.

Zachęcam do wyjazdu na BORNEO z Taktycznym wszystkich chętny nie zależnie od stażu w ASG.
Jeśli jesteś zainteresowany pisz tu lub na PW do mnie lub SPOONA

Jeszcze tydzień. Więc kto chce jechać niech sie decyduje bo zostało mało czasu.