Bilard

Ja się chętnie wybiorę z wami na tak czarujący wieczór. Zapowiada się wybornie.

Tym razem panowie nie będzie słynnych popisów NIEMCA bym powiedział człowiek ostatnio z dołowanym humorze się kreci więc sorka

Niemiec dawaj, ta synagoga sama się nie sfajczy!

ostatnio zaczynają mnie znowu męczyć pewne rzeczy z przeszłości.Ty herodzie wiesz jakie doskonale,powoli mnie całego wypełniają i nie dają spokoju,oraz sprawy które mnie zaczynają aktualnie męczyć

Pany, potwierdzajcie swoją obecność, bo muszę wiedzieć, ile stołów zarezerwować.

jestem na 100%

Będę

Możliwe że odpadam, dam znać jeszcze jutro…

Powinienem być tyle, że później. Trasa z kołobrzegu mnie czeka więc będę ok 21

Rezerwacja na 4 stoły starczy mam nadzieję :smiley:

Tyle że najprawdopodobniej będę w szpitalu, więc się Bara odczep. Skąd miałem wiedzieć miesiąc temu, że kurde mi wykryją kwalifikację do rozrusznika serca? Nie wszystko da się przewidzieć. Jeżeli mnie nie wsadzą do szpitala, to będę :slight_smile:

która godzina?

Also, boję się sam iść, bo ostatnio mdleję w różnych dziwnych sytuacjach, więc jeżeli nie pójdę do szpitala, a ktoś ma blisko do Placu Kościuszki i byłby tak miły ze mną iść na bilard, to byłbym bardzo wdzięczny i wtedy potwierdzam swoją obecność na 100% :slight_smile:

Ok, idę we Wtorek, a BLoo powiedział, że mnie odprowadzi, więc powinienem być (chyba, że BLoo zapomni, to wtedy nie będę ryzykował :slight_smile: )

Rezerwacja na 4 stoły (mogę jutro zredukować, lub powiększyć).
Godzina 19:00.
See you.

P.S Rozumiem siedzimy do zamknięcia? :smiley:

Tylko jedno pytanie: gdzie w końcu?

MK Bowling w Galaxy, jak w pierwszym poście.

Wpadnę o 20.00 :slight_smile:

  1. Krycha
  2. Herod
  3. SPOON
  4. Włodzimierz
  5. NIEMIEC
  6. Czacha
  7. Bloo
  8. Elvis

Dzięki za dzisiaj, było kozacko :smiley: