Battle For Factory 2014

wpadne popatrzec jak sie bawicie :stuck_out_tongue:

Mam pytanko. Od której do której jest przewidziana zabawa. Chętnie dołącze ale muszę znać godziny rozp. i zakończenia. Pozdrawiam

Mało aktualna ta lista,mimo że zgłosiłem się i opłaciłem nadal mnie na niej nie ma

Olech - cofnij się do pierwszej strony tematu…

No kolego Szopen. W końcu doczekałem się Twojej odpowiedzi choć niewerbalnej. W odpowiedzi na zgłoszenie pytałem czy Szopen w zgłoszeniu to ten sam który na naszym forum podziękował za imprezę. Teraz już znam odpowiedź. To Twoja publiczna odpowiedź na możliwość uczestnictwa czy też samej realizacji imprezy:

“Ale jak piszesz regulamin nie podlega negocjacji,więc podziękuję”

Jesteś pewien swojego zdania?
Pytam bo nie wiem czy znowu go nie zmienisz a są chętni na to miejsce.
Co do listy. Nie aktualizujemy jej ponieważ już w tygodniu wstawiamy oficialną listę.

Zgadnij czy skoro zgłosiłem się i opłaciłem chcę uczestniczyć w tej imprezie.Jak to powiedział nasz były prezydent: NIE CHCĘ ALE MUSZĘ.Myślę że tym optymistycznym hasłem rozwiałem twoje wątpliwości.Jeśli mimo to coś jeszcze jest niejasne proszę kierować pytania na PW lub adres mailowy podany w zgłoszeniu.

Z poważaniem Szopen

Tak wię skoro było nie jasne coś dla Ciebie i miałeś również wątpliwości należało napisać pw lub na adres mailowy podany w ogłoszeniu.

Szopen, to czemu chcesz jechać? Znaczy nie chcesz, a chcesz, a nie chcesz a musisz?
Wiesz, to ma być dobra zabawa, jak jedziesz z musu, to jaki w tym sens?

Jeżeli nie chcesz ale musisz zwrócimy Ci pieniążki i nie ma sprawy, nikogo nie zmuszamy a zależy nam na ludziach, którzy chcą się dobrze bawić. Z pewnością nie emanujesz szczerymi chęciami a raczej tendnecjami do siania zamętu i czepiania się szczegółów. “NIE CHCĘ ALE MUSZĘ” …to mi wystarczy aby na Twoje miejsce wpisać kogoś kto naprawdę chce przyjechać.

ja sie juz pogubilem, czy on chce czy nie chce, musi czy nie… xD ja tam jade bo chce i moge, a nie musze :wink: ale serio, burza w szklance wody. wyjasnijcie na pw, a nie smietnik sie robi w temacie…

Dajcie na luz

Tez nie widze godziny rozpoczecia

Plan imprezy:
8:00 – 9:30 Otwarcie i zamknięcie bram
9:30 – 10:00 Przygotowania indywidualne (prosimy ten czas wykorzystać z głową)
10:00 – Powitanie oraz apel wraz z przedstawieniem zasad rozgrywki, regulaminem i oprowadzeniem po terenie.
11:00 – Start
16:30 – Koniec rozgrywki i ogłoszenie zwycięskiej frakcji, po czym przejdziemy do loterii z nagrodami.
Po zakończeniu całej zabawy zapraszamy na grilla gdzie każdy uczestnik zostanie poczęstowany porcją regeneracyjną :smiley:

switas, zapraszam Cię do działu Witam, chciałbym się przedstawić…, zalecam też zapoznać się z regulaminem :slight_smile:

elo kto by jechał pociągiem ?? bo w sobotę idziemy kupić bilety na niedziele o 7.30 tak pociągiem wyjechać . pisać ?

ja

Można prosić jakąś mapke dojazdową, czy został wyznaczony parking?

To tu: Google Maps

Bawiłem się wyśmienicie, wypociłem, potem obmył mnie deszcz… Dzięki chłopaki za dobrze spędzony czas, bedzie co wspominać :slight_smile:

Dzięki wszystkim za grę, teren zacny, ciekawa rozgrywka i dobra organizacja. Do następnego.