Amoeba czy G&G do 1000 zł

Ps ma ktos kod rabatowy z newsleterra na gunfire.pl stworzylem konto wczoraj i zaden newsletter jeszcze nie przyszedl :smiley: a chcialem zamawiać

Kupiłem magazynki od BattleAxe - podają bez problemu.

Kod rabatowy dziala tylko na to konto na ktore zostal wyslany.
Jest jakby to powiedziec imienny.

Dzięki wszystkim za liczne odpowiedzi wybór padł na Am015 Amoeba, kod rabatowy przyszedł mailem wczoraj a dzisiaj złożyłem zamówienie wiec pozostaje czekać na replikę:)

gratuluje wyboru nie będziesz żałował,mam podobną wersje tylko a 013 i jest zajebista.

Zapomnieliśmy powiedzieć że amoebe można programować :slight_smile:

Panowie amoeba w domu jaki polecacie kolimator i czy kolimatory do asg maja sens mozna je regulowac itd

Jeśli chcesz coś dobrego, a nie zabawkę, której pokrętła regulacji potrafią się szybko ukręcić (patrz: niektóre chińskie EoTech’i) to może sprawdz kolimator przeznaczony do ostrej broni. Do tego polski producent: https://deltaoptical.pl/blizej_celu/celownik-kolimatorowy-delta-optical-entrydot,d3635.html

Poczytaj sobie opinie o nim. Za tą cenę całkiem niezła propozycja. Masz też pewność, że regulacja jest regulacją, a nie atrapą i będzie trzymać nastawy pomimo uderzeń repliką o różne rzeczy.

Ostatnio eotecha Bushnella zero zepsułem od za dużej ilości magazynków : D ALe ogólnie Delta optical to dobra “budżetowa” optyka do palnej. Polecam. A z kopii EOtecha pod ASG to tylko i wyłącznie z wmasga od Tomka_pl

Świetna rada. Świetny sprzęt.

Ale dla bardzo początkującego, chyba bardziej odpowiednie było by się chwilowo wstrzymać z zakupem czegokolwiek w ciemno.
Ja bym radził pooglądanie / podotykanie tego, co inni mają na broni.
Sam mam kilka różnych bajerów, kilka też kupiłem w amoku i okazały się klapą.
Nie dla tego klapą, bo są słabe - tylko do indywidualnych preferencji słabo dopasowane.

Przykład - połowa kolegów na strzelankach ma replikę celownika ACOG. Też sobie kupiłem, bo się napaliłem i naczytałem na forach.
Przez przypadek wszedłem w posiadanie repliki Elcan’a i mój ACOG poszedł w odstawkę.
Nie dla tego, że jest słaby. Po prostu wolę Elcana.
Mało tego - uparłem się na Elcana z doczepionym Doceter’em.
Docter Sight’a też odmontowałem i poszedł kurz zbierać na półce.

Zamiast się napalać (jak ja) i potem się bujać z toną dupereli - radzę szczerze - idź na strzelankę i pooglądaj, popytaj, podotykaj, popatrz. Jak ktoś pożyczy, to nawet poużywaj chwilę. Jak Ci się spodoba, to wtedy sobie kup świadomie.

Bober dobrze prawi. Lepiej się wstrzymaj z zakupem i podpatrz co ci przypasuje.