4.10.2015

12:11 dla dobrej :frowning:

Edit: Juz remis

Hey :smiley:

Dobra, czas wyjąć ciężką artylerię - jeśli wygra Dobra, to zrobię scenariusz :slight_smile:

Jestem za :smiling_imp:

Taktyczne zagranie! 15:16! :laughing:

17:16 :smiling_imp:

Rozumie się, że przy remisie Admin vs Mod wygrywa Admin czyli Dobra:)

Haha no już już :smiley: Według mnie przy remisie powinien wygrać las, bo ludzie z replikami CQB do lasu wejdą, a odwrotnie już nie bardzo ^^ Ale zobaczymy jak to będzie, na razie wygrywa Dobra :frowning:

A nie jest remis? czyj głos jest nieważny?

Grab pisał, że go nie będzie, więc -1 głos na prochownię; NIESTETY :frowning:

Biedny Wookie :stuck_out_tongue:

Czyli Dobra wygrała? :smiley:

Jeszcze godzina głosowania, 18:17 Dobra CQB :frowning: Sytuacja napięta jak plandeka na żuku :smiley:

No i mamy remis :slight_smile:

Obawiam się ze ja nie dotrę na strzelankę. Więc mój głos jest nieważny. W związku z tym ogłaszam wygraną PROCHOWNI !!!Co by nie było ostatnie głosy i tak już po zakończeniu głosowania.
Panowie K.R.Z.A.K, TH3 3ND, Haski, wayne, Koniu kolejnym razem patrzcie o której godzinie kończy się głosowanie!!!

To co w końcu wygrało ?

Prochownia :smiley:

Gdyby nie to, że na forum jest źle ustawiona godzina (jedna godzinka w tył najpewniej przez zmiane czasu o godzinę :wink: ) to nie pomyliłbym się.

Edit. Zagłosowałem równo o 11:30.

Tak racja z tym czasem na forum. Ktos dostanie po glowie :wink: Tak czy siak Prochownia.
Mam nadzieje że głosujący pojawią się na spotkaniu.

Zanim zacznę się czepiać mam małe pytanie. Czy ktoś mógłby mi w prostych słowach wytłumaczyć w jaki sposób oddano głosy w ankiecie, jeżeli czas głosowania minął?