27.04.2014

Też się zamelduję do jutra essa

Nieaktualne :wink: mam maga.

Mam jedną batkę pod Tamiyę Mini, Ni-MH 1300mAh 7.2V. Jeśli chcesz, to jutro Ci ją pożyczę :wink:

Wypadło mi coś, nie dotrę jutro :wink:

Będę, udało się dorwać sukę do 350fps

generalnie to doceniam gest, aczkolwiek na tej batce to bardziej efektywne będzie plucie kulkami przez lufe
wiem, że trochę późno ale mam pomysł, kolega wpadnie z aparatem jeszcze a w związku z tym można zrobić takie coś, że będzie reporterem wojennym
grupa 1 (z reporterem) - ma za zadanie podłożyć bombę gdzieś tam gdzie sie to ustali, a reporter ma robić dobre foty i biegać z nimi
grupa 2- ma za zadanie porwać reportera i opcjonalnie nie dopuścić do podłożenia bomby, w celu zatuszowania sytuacji politycznej jaka ma miejsce w uzbekistanie (znaczy na wiskordzie) :smiley:
potem zamiana oczywiście

Nie głosowałem ale może sie pojawie.

Fajnie :smiley:

Ja mam 2 pomysły:

1 tryb: Counter Strike:
Ilość Żyć: 1
Ilość medyków: 0
Ilość rund: 6 (każda runda po 10 minut)/do przewagi 2
Opis:
Drużyna A musi podłożyć bombę na jednym z bombsite’ów. Mają na to 10 minut. Po podłożeniu bomby, czas gry się zatrzymuje, a bomba odlicza 3 minuty. Drużyna B musi zapobiec podłożeniu bomby, i utrzymać bombsite’y. Po skończeniu się czasu lub po detonacji bomby, runda się kończy, i gracze wracają na respawn. Po 3 turze zmiana stron. W przypadku dogrywki, losowanie stron.

2:
Tryb: Zabarykadowani Podejrzani
Ilość Żyć: 1
Ilość stref bomb site: 2
Ilość medyków: 0
Ilość rund: 2 (każda runda po 60 minut)/3 runda - dogrywka.

Opis:
Drużyny wybierają sobie lidera. Następnie udają się na respawny (drużyna B ma jednego respa, zaczyna w budynku już rozstawiona, drużyna A ma 2 punkty startowe). Obie drużyny mają 10 minut na opracowanie taktyki, podział na podgrupy (jeżeli chcą) i ruszają do akcji. Drużyna A ma za zadanie wyeliminować wszystkich członków drużyny B. Utrudnieniem jest, że każda drużyna może zarówno zabijać, jak i aresztować wroga (za zabójstwo 1 punkt, za aresztowanie 10 punktów). Jak wygląda aresztowanie? Drużyna aresztująca może kazać się poddać, lub wykonać silent killa, tyle że mówiąc słowo “areszt”. Jeżeli dana osoba się podda po rozkazie (w co wątpię, ale może cud będzie), lub wykona się silenta, takiego gracza należy odprowadzić do swojego respa. Gracz aresztowany nie wyciąga czerwonej szmaty, tylko niesie broń nad głową, lub ręce trzyma na głowie. Jednakże, drużyna aresztowanego może spróbować go/ją odbić, i jeżeli wybita zostanie cała ekipa eskortująca, należy podejść do aresztowanego i powiedzieć “rozkuty”. Gracz wraca do gry. Jeżeli aresztowany zostanie doprowadzony do respa, leci 10 punktów.
Drugi haczyk: jeżeli gracz, który usłyszał rozkaz, podda się, wcale to nie oznacza, że nie może rozpocząć ostrzału w momencie podejścia drużyny aresztującej. Dlatego lepiej kazać aresztowanemu odłożyć broń, a jak tego nie zrobi, dopiero strzelać.
Trzeci haczyk: flashe i tarcze mogą być używane TYLKO przez drużynę A. Jeżeli ktoś z drużyny B użyje granata, kille są nieważne, natomiast osobnik z tarczą traktowany jest jako aresztowany i doprowadzony do wyjścia. Wygrywa ta drużyna, która zdobędzie więcej punktów w trakcie 2 rund. Jeżeli będzie remis (na co się zapowiada), to losowanie, która drużyna jest A a która B i jazda.

Oto moje pomysły ;]

Trzeba by powymyslac jakies krótkie rozgrywki bo 2 tygodnie temu jedna runda prawie całą strzelanke trwała.

Ja mogę kogoś podratować kapsułką CO2 12g

Dlatego jutro przed 10:00 wszystko się powymyśla :slight_smile:

Pytanie mam: ma ktoś poratować 3 bateriami AAA, lub latarką do broni? :slight_smile:

Pomysły spoko, ale jeśli mogę się wtrącić :mrgreen:

W CSie pięć osób nie da rady obronić na raz dwóch BSów, natomiast na strzelance może być po 15 na stronę. Wydaje mi się, że będzie straszna kampa osób broniących, przy dużej liczbie graczy, co uniemożliwi wygranie ataku.


Jeśli zginę na początku rundy, to trochę słabo widzę czekanie 60min na koniec rozgrywki = będę kampił :smiling_imp:

W obu przypadkach respy są raczej konieczne :unamused:

Źle było ? :smiley:

Masz rację, dobrze że mówisz :slight_smile:

Zgadza się, że tak może być. Dlatego ważne jest odpowiednie rozstawienie snajperów atakujących na drugim budynku, albo używanie kartonowych tarcz podczas szturmu, i granatów :slight_smile:
Poza tym, zawsze można zrobić 3 bomb site’y, wtedy będzie jeszcze trudniej, ale to spokojnie się jutro ze wszystkimi omówi :slight_smile:



W zależności od ilości osób, albo zmniejszy się czas gry, albo da się 3 respy, ale to już jutro na spokojnie.

BŁAGAM, wtrąć się bardziej!
Dalej mam w pamięci jak Włodek wystartował kiedyś z ratowaniem vipa :laughing:
Co jak co, to ja się wtedy bawiłem całkiem dobrze :smiley: , tylko śmiać mi się chciało, jak większość nie miała okazji postrzelać :smiling_imp:

Zgadza się, wyszło do dupy, bo teren był za duży na taką ilość osób :slight_smile:
Dlatego jutro się zrobi tak, żeby nie było dziwnych sytuacji :slight_smile:

Ostatnio robimy co strzelankę tryb Rush/Gorączka z Battlefielda - jedna ekipa broni punktu A, druga atakuje. Jeśli wygrają - obrońcy bronią punktu B (i mają 10 minut przerwy na rozstawienie się, taktykę etc), potem C, potem D gdzie jest ostatni bastion.
Zasady proste - Obie strony maj respy, z czego obrońcy błyskawiczne na kolejnym punkcie obronnym (Jeśli bronią A, respią się w B), a atakujący w grupach 3 osobowych.
Gra z limitem czasowym (np 2-3 godziny) i medykami.
Do zagrania nawet w 10 osób.

Ok, zapiszę wszystkie propozycje, i jutro wybierzemy coś. Jak żadna propozycja nie przejdzie, to wtedy się wymyśli :wink:

Siema nie pojawie się grypa :frowning:

Dzięki za spotkanie :sunglasses:

było spoko