26.06.2016 r.

Siemka, mam pytanie czy mogę zabrać ze sobą kumpla z aparatem by trochę fotek porobił? :slight_smile:

mysle ze z tym nie bedzie problemu :stuck_out_tongue: fotograf zawsze mile widziany:P

Noto widzimy się na raczej Warszewie 2 , jeszcze tam nie byłem mam nadzieję że teren jest ciekawy :wink:

Tylko niech kolega fotograf ma okulary ochronne!

Dodatkowo sprawdźcie czy na waszej trasie na strzelankę nie będzie utrudnień ruchu w związku z maratonem

bedzie ktos dzis jeszcze w Shotgunie ? PILNE need kulki MADBULL 0.28 lub 0.30 jak maja sos oddam na miejscu

Jutro mnie jednak nie bedzie… cos mi wypadlo i nie chodzi o brak kulek 0.28 :smiley:

Witam znajdzie się ktoś kto zabierze jednego wojska (na paliwo symboliczne 10zl się znajdzie) mogę podjechać na głębokie.

niestety mnie nie będzie, sorry… sprawy klubowe.

Nie będzie mnie :frowning:

Nightmaress , jedno miejsce wolne odjazd 9:02 z Głębokiego .
Symboliczne 10 zł zostaw sobie na uzupełnienie straconych elektrolitów podczas strzelanki. :wink:

Mnie nie będzie

Niestety z przyczyn zdrowotnych nie pojawię się.

Dzieki za grę - biorąc pod uwagę fakt iz frekwencja nie dopisala bylo elegancko. Do następnej wojny !

14:17… cóż długo to ta strzelanka nie trwała.

To zmień sobie czas w ustawieniach forum :wink: - Gumiś

dzięki za gre, strzelanka była dobra :slight_smile:

Naprawdę był to bardzo , bardzo udany dzień :slight_smile: , a samo Warszewo 2 mi przypasowało
PS : Sławek dzięki za granat :wink:

Frekwencję można wytłumaczyć wczorajszym meczem, mimo to było nieźle, dzięki wszystkim za dobrą grę :wink: