26.03.2017

Przypominam wszystkim, że jutro mamy przesunięcie czasu o godzinie do przodu :wink:

Brawo ty. Zapomniałem o tym…

Dziękuję wszystkim graczom w imieniu organizatorów. Mam nadzieję, że niedziela minęła wszystkim miło i przyjemnie na siepaniu do wroga :wink: Oczekujcie kontynuacji serii, bo:
Después de la última acción sin éxito en las regiones de invierno de Alaska, el cartel logró arrebatarle una de las Dos agentes de la DEA. Todos los rastros de inteligencia llevaron a la CIA a los bosques de Bolivia. por los datos adquiridos, el agente se encuentra detenido en uno de los laboratorios del cartel.
Już minęło, a za jakiś czas, koło potoczy się dalej.

Dowody zdobyte dziś podczas akcji DEA :wink:


Mimo wszystko ze już to mówiłem po samej strzelance powiem to jeszcze raz… Scenario bardzo fajny i dynamiczny:) …
duza role odegrali tutaj jednak ludzie ponieważ dzięki nam mogliśmy przez chwile wczuć się dilerów jak i gliniarzy ps.
Szkoda ze kurwa nie nagrywałem w momencie jak Nigger tłumaczył zadania po hiszpańsku :smiley:

Strzelanka pierwsza klasa, szacun dla twórców bo naprawdę magia. Myślę że z tej “serii” (o ile mogę tak to nazwać), wywinął by się świetny milsim. Dzięki wszystkim którzy byli na strzelance, a tych co nie było, namawiam by się pojawili na następnej edycji - naprawdę warto! :smiley:

Następna część tylko w drugim języku ! :smiley:

Świetna gra i pogoda dopisała. Naprawdę było dynamicznie. :slight_smile: Więcej takiego cqb !!!

Czekamy na foty od fotografów :wink:

Chyba raczej LARP.

Jak już mówiłem na miejscu tak i teraz powtórzę - scenariusz był bardzo dobrze pomyślany, pogoda i ludzie dopisali.
Kawał świetnej roboty, czekam na kolejne edycje

Gdzie można przeczytać scenariusz i jego organizację ?

było wyśmienicie,tak trzymać :exclamation:



















Promienisty jest odpowiedni dział na fotki.
Slayer w jakim celu chcesz czytać o scenariuszu ?

Z ciekawości. Są dobre opinie, materiał dowodowy ]=) Wiesz, wolałbym żeby o to zapytał ktoś inny. Naprawdę. Interesuję się tym bo scenariuszy jest dużo na papierze a ważniejsze są te zrealizowane.

Więc ten został zrealizowany a nie opisany :slight_smile: skontaktuj się z chłopakami to pewnie opowiedzą ci co się działo :slight_smile:

Na prośby ukochanych telewidzów udostępniamy materiał ]=)) Nie będę się dobijał. Mimo wszystko relacja wzbogaciłaby treść Forum.

Jako, że scenariusze przygotowuje się dla osób pojawiających się na danym spotkaniu, a wcześniej nie udostępniam mechaniki mini-scenariuszy (celowo), nie widzę powodu nagradzania osób nieobecnych, treścią rozgrywki. Niech opinie graczy zmotywuja innych do pojawiania się na tego typu zorganizowanych przez nas spotkaniach. Wtedy można na własnej skórze doświadczyć pracy i chęci wlozonych w przygotowania czegoś więcej.

Po wykonanym scenariuszu chyba można ? Nie będę się upierał. Bo nie dla siebie to robię.

Powiedziałeś nieobecni… (Nie robię tego posta złośliwie ) Część graczy nie mogła przyjechać z wielu osobistych względów. Nie zawinili. Oprócz tego praktyka Forum pokazuje, że scenariusze proponuje się kilka dni wcześniej żeby gracze mogli odpowiednio do scenariusza się przygotować. Udane milsimy są szeroko opisywane i komentowane. Wszystko po to aby i strzelanki oraz milsimy wypadały coraz lepiej.
Jak zrobiliście dobrą robotę to tylko się chwalić!

Bardzo dobrze mi się grało :> Dawno nie byłem na takiej dynamicznej rozgrywce (a wszystko za sprawą tego koksu na spróbowanie, no i ograniczonej mocy replik do 350). Przez większość czasu był kontakt a replika nie miała zasięgu co wymuszało podchodzenie a rozmieszczenie osłon na dobrej cqb jest wyjątkowo słabe od strony hangarów i drogi z prawej. W sumie to tylko od strony drogi przed stołówką jest jakieś podejście. No i dzięki temu coś się działo, poza tym ciekawe jak by to było zorganizować strzelanke leśną z 350… A poza poza tym ma ktoś jakieś filmy?