19.06.2016 r.

Cześć czy może ktoś miałby i byłby w stanie pożyczyć batkę na jutrzejszą strzelanke? Kontakt pw :smiley:

Jutro przybywam, możliwe że z dwoma kolegami.
Tylko że świeża krew :stuck_out_tongue:

“Nie będzie mnie” wygrało. Szukam i szukam i nie mogę znaleźć tej miejscówki o.O

W takim razie wybieram się na Warszewo.

Bedzie miał ktoś baterie pożyczyć ??

Bylo dzisiaj w pyte!- tyle moge powiedziec. Obie strony dynamiczne , ryzgrywki ciekawe- oby wiecej. :sunglasses:

*Herod- na go pro herod na fejsbuczku wyslalem foto karabina jak co.

Było “w pyte”. Szkoda, że nie wziąłem czegoś na komary i zapasowej baterii z auta bo mi klękła na początku ostatniej rozgrywki. Ale po drodze znalazłem coś takiego…

Strzelanka jak na las była epicka :slight_smile:

dzięki wszystkim było ekstra :smiley: pozdrawiam panów, którzy myśleli że atakuje razem z nimi :smiley:

Dzięki za dzisiejsze strzelanie. Jak na zwykłą niedzielną strzelankę i do tego na oklepanym Warszewie I bardzo duża frekwencja - ponad 40 osób. Z racji tego, iż na spotkaniu nie było nikogo z administracji pozwoliłem sobie przeprowadzić odprawę, sprawdzić czerwone szmaty, odebrać pozwolenia od rodziców osób nieletnich (mam u siebie, oddam przy najbliższej okazji odpowiedniej osobie choć nie stwierdziłem żadnych uchybień) oraz pouczyć o zasadach stosowania mocniejszych replik.

Kolegę, który udostępnił do gry biało - czerwoną flagę (której ostatecznie nie użyliśmy) informuję, iż flaga jest u mnie cała i zdrowa. Proszę o kontakt na PW, oddam przy najbliższej okazji.

Aha, kilka fotek:

Dzięki za dzisiejszą strzelanke, przepraszam kogoś za ostrzelanie twarzy i pozdrawiam gości którzy na początku myśleli że bronimy z nimi :smiley:

Fajnie się dziś sypało platikiem, Herod wzorowe ogarnianie ludzi, pozdrawiam ludzi z drużyny oznaczonych którzy pozwolili mi podejść krokiem spacerowym do taśmy na drzewie i ją zerwać :smiley:

Dzięki JOHNYNAPALM za ostrzelanie twarzy :stuck_out_tongue: Pozostanie mi uraz na cale życie :stuck_out_tongue: moja kobieta wystawi ci rachunek za plastykę twarzy :stuck_out_tongue: hahahahahahha. było bardzo fajnie :stuck_out_tongue: Mimo , ze nie było administracji HEROD ogarnął “kuwetę” wielkie brawa dla niego. Pozdrawiam ludzi z drużyny broniącej :stuck_out_tongue: Oby więcej takich spotkań :stuck_out_tongue: Szkoda tylko ze nie wszyscy byli fair i nie przyznawali się do trafień…

I jeszcze jedno znaleziony został magazynek m4 koloru piaskowego , jest w moim poosiadaniu, właściciela proszę o kontakt na pw.

Kolegę ze znalezionym magiem prosiłbym o zostawienie tematu jeszcze w tym dziale: Zgubione lub Znalezione - Taktyczny Szczecin

Tu piszemy posty i można nie zauważyć :wink: