18/19.11.2017 Noc Wiedźm zgłoszenia

F - Foxtrot (6)
MłodyHrb
żeby Slayer taki samotny nie był xD

Szanuje :smiley:

B - Bravo (2)

  1. Cytrus -9MS
  2. Kosa - 9MS
  3. Regon - 9MS
  4. Seba - 9MS
  5. Oddupciak

Delta
Snajper
Elvis

No i mamy niemal 50% maksymalnej liczby. Dzięki za tak liczny odzew!

Liczymy,że tyle samo osób się stawi w dniu scenariusza :slight_smile:

Prosiłbym pamiętać o tym,że impreza będzie się toczyła w listopadową noc. Warunki mogą być różne-od deszczu,przez silny i zimny wiatr po śnieg(na co pewnie niektórzy liczą :stuck_out_tongue: ). Pamiętajcie o tym i odpowiednio przygotujcie swój ekwipunek.

Niby scenariusz trwa 6h,ale to wciąż 6h w możliwie niesprzyjających warunkach.

Z przyczyny ode mnie niezależnych zmuszony jestem zrezygnować z rozgrywki. Mimo szczerych chęci, kierownictwo nie wyraziło zgody na dni wolne w tym terminie…szkoda, a mogło być tak pięknie…
Także prosiłbym o wykreślenie mnie z listy. :blush:

Poproszę przepisać Osakę i Szopena do Bravo,Groszek z tego co wiem odpada bo wyjezdza do szwablandi

B - Bravo (2)

  1. Cytrus 9MS
  2. Kosa 9MS
  3. Regon 9MS
  4. Seba 9MS
  5. Oddupciak
  6. Osaka
  7. Szopen

Poprawione.

Swoja droga rozumiem Wasza dedyzje,tez bym nie chcial chodzic w nocy po lesie z Brosami i Herodem :mrgreen: :stuck_out_tongue:

Proszę o dopisanie do alfa (zaryzykujemy w nocy z Brosami i Herodem. Może będzie fajnie :smiley: )
Czaja
Wayne
Chomik

W nocy?
Z Herodem?
Po ciemku?
Ojojojojojoj…

Dobry grotołaz nie boi się tych jaskiń, w których już był :smiley:

Martwcie się raczej o to, żeby MłodyHrb nie zaczął się jąkać od 19.11.2017 r.

HerrBatka do Charlie

Charlie 3

Loocash

Lukasz_Most do Charlie

Proszę o dopisanie do Bravo

Przypominam,ze 11.11.2017 zamykamy liste zgłoszeniowa. Po tym terminie nie bedzie mozliwe dopisanie sie,jak rowniez przeniesienia pomiędzy zespolami.

Czy ze względu na prace mogę dojechać dużo puźniej porozpoczęciu gry?

Wiedźma już zdąży urosnąć w siłę.
Nieudolne próby zgładzenia jej, przez Twoich kumpli spowodują, że będziesz miał prze***ne…

No i jeszcze kwestia praktyczna - dasz radę po ciemku znaleźć swoich, podczas gdy będą po terenie poruszać się liczne wrogie oddziały?

tak bez problemu ich znajde, chodzi o to ze nie wiem czy uda miasie zmiany w pracy dogadac a jak nie to bede dopiero pod wieczor, oczywiscie zglosze sie najpierw do was ze jestem:)

Z praktycznego punktu widzenia - słabo to widzę.
Kto Cię przyjmie, przechronuje i odprawi, jak już wszyscy będą w polu?