14.08.2016

@Diabel
Czytaj post wyżej :wink: będziemy mieli madbulle ale chyba 0.28

Jeśli ktoś jeszcze chce się zgłosić a do tej pory tego nie zrobił to proszę do mnie się meldować!
Ksywka / Imię / nazwisko / nr telefonu / pełno czy niepełno letni :wink:

Niech złoto w niedzielę będzie z Wami!!

0.36 najwyzej mam jak do devile

Aby dopełnić formalności…
Ogłoszenia parafialne.

Ankietę wygrało:

Gold Rush

Do zobaczenia w niedzielę :wink:

Znalazłby się może ktoś , kto przejeżdżałby jutro obok Głębokiego na strzelankę i mógłby kogoś podwieźć? Bardzo byłbym wdzięczny :smiley:

Dynamiczna akcja, ciekawe misje i rekwizyty. Chłopaki daliście z siebie wszystko, dziękuję za Wasze przygotowania i organizację abyśmy się dobrze bawili. Bardzo mi się podobało i chętnie przybędę na kolejną sponsorowaną przez Was strzelankę. Wiem ile w to trzeba włożyć siły i zapału. Dziękuję, należą się Wam wielkie brawa. Na stojąco.

Tak jak to opisał Slayer , od siebie dodam tylko że taka impreza dla mnie mogła by trwać 72 h. Dobra i bezpieczna zabawa oby więcej takich :sunglasses:
Bardzo dziękuję organizatorom za przygotowanie i wszystkim uczestnikom gry za dostarczenie wielu emocji i dobrej zabawy.
Kiełbasa , karkówka lepsze niż szynka :smiley:

Dziękujemy wam za wasze zaangażowanie
https://drive.google.com/folderview?id=0Bzz0vVzPbD80Z09JbDN5THRxZGs&usp=sharing

Dziękuję uczestnikom za zajebistą rozgrywkę , ale przedewszystkim organizatorom za poświęcony czas , zaangażowanie i bardzo fajne zadania. Naprawdę każdemu z kim rozmawialiśmy się podobało i jeśli uda się w przyszłości powtórzyć taką imprezkę to ja jak najbardziej się piszę :slight_smile: No i wisienka na torcie bon za 8 dyszek do shotguna , nawet moja “stara” w domu nie wierzyła bo nigdy nic nie wygrywam :DDD. Dziękuję pięknie i kłaniam się w pas :slight_smile:

Wielkie gratulacje i podziekowania za przygotowany scenariusz dla WTF bylo mega zajebiscie :slight_smile: … duzo łażenia biegania strzelania rowniez ciekawe zadania , dobra kielbasa ( bylem pewien ze po przerwie wiekszosc odpadnie ) ale naszczescie tak sie nie stalo … :slight_smile: strzelanka jak najbardziej na mega plus oby wiecej takich niedzielnych spotkan.