13.03.2016 r.

Przypominamy:

Zbiórka o godzinie 10, odprawa, przydzielenie sprzętu fabularnego itd.

Chronowanie replik od 9:30.

Scenariusz jest oczywiście darmowy, ale organizatorzy nie obrażą się za symboliczne “co łaska” na pokrycie kosztów. Nawet symboliczna złotówka będzie miłym gestem. :slight_smile:

Będzie duzo cqb czy raczej teren zielony?

Stary - no przyjrzyj się scenariuszowi. Będzie CQB jak i zielona.

Witam witam. Wracam do strzelanek w waszym gronie (po długiej przerwie i zgubieniu telefonu xd) i mam nadzieję, że tym razem systematyczniej i częściej zagoszczę :smiley: Pojawię się z repliką w las.

Okolo 8:45-9:00 ruszam z zelechowa i jade przez warszewo po drodze moge kogos zabrać :wink: nie strzelalem sie pare lat oby replika wytrzymala hehe

Ku naszemu zaskoczeniu ma nie padać, ciekawostka…

Pojawię się. Pora strząsnąć rdzę z ptaka :slight_smile:

Mam tylko nadzieję, że CQB to nie będą 2 misje na krzyż :slight_smile:

Uwaga

Zgłosił się do nas ochotnik na dowódcę strony konfliktu. Zgłoszenie zostało zaakceptowane. Jeżeli jest drugi ochotnik, to proszę o kontakt. Mamy parę uwag organizatorskich

Kwestia jak szybko wyczyscicie budynek i okolice. Poza tym nie jest powiedziane, że kolejny zrzut nie będzie miał też tam miejsca. Wszystko rozstrzygnie się podczas rozgrywki.

Wyslannik replikę co od cb pożyczam do CQB się nadaje czy do lasu ;p?

Ktoś ma wolne miejsce w aucie ? Z głębokiego lub wcześniej kołłataja ?

Kolega jedzie, będzie o 9 na głębokim.

Aby dopełnić formalności…
Ogłoszenia parafialne.

Ankietę wygrało:

DROP ZONE ONE

Do zobaczenia w niedzielę :wink:

Jedzie ktoś może przez Kościuszki? Zabrałbym się :slight_smile:

Włodzimierz daj znać na kom. 660305992 bo ja startuje 8.40 mogę cię zabrać z pod KFC na Kościuszki

Jade z prawego. Kosciuszki zawadzkiego glx manhatan obojetnie gdzie w okolicach centrum to moge zabrac max 4osoby. Tel 793721417

Podsumowanie :
Zwyciężyła drużyna niebieskich!
Gratulacje dla Pioruna i Włodzimierza.

Frekwencja :
90 osób.

W imieniu drużyn WFS i WTF dziękujemy wszystkim za przybycie i za aktywny udział w scenariuszu. Mamy szczerą nadzieję, że rozgrywka spodobała się wam.

To ja pierwszy.
Dziękujemy za świetną zabawę. Gratulacje dla organizatorów za przeprowadzenie dzisiejszego scenariusza.
Z naszej strony gra była cały czas świetnie koordynowana przez Chłopaków ze SWAR. Zadań było na tyle że praktycznie nie było przerw między nimi.
Dobry pomysł z pojemnikami oraz rdzeniami. Można by to wykorzystać do zwykłej niedzielnej strzelanki (mini scenariusz).

Jeszcze raz dziękuje za dzisiejszy dzień.

zajebisty scenariusz, jak do tej pory moim zdaniem najlepszy ! Dzięki za grę i przybycie tak licznego grona osób ! :smiley:

Świetna zabawa. Dzieki dla chłopaków z WTF i WFS ( mimo ze głosowali na PO ) :slight_smile: