13.01.2019

Mimo niewłaściwego tonu, merytorycznie się zgadzam z kolegą.
Pomysłodawca scenariusza powinien się zgłosić do administracji i mieć osobną pozycję w ankiecie, a nie w trakcie głosowania blokować miejscówkę.
Gdybym miał ochotę na zwykłą jebankę na miejscówce Panorama, to bym nie bluzgał jak kolega, ale odczucia miał zbliżone.
Proszę administrację o przemyślenie systemu.
Jeśli ktoś układa scenariusz, to nakład pracy jest na tyle duży, że zgłoszenie propozycji do ankiety nie powinno być problemem.

Do kolegi GriSZa:

Przeczytaj ostatni post Slayera przed swoją wypowiedzią, a następnie swój post i zastanów się do kogo Twoje słowa są skierowane.

Wróć następnie do wypowiedzi Saszki i porównaj poziom języka i krytyki między nim a sobą.

Nikt nie broni Ci skrytykować pomysłu Slayera lub kogokolwiek innego, ale rób to w sposób kulturalny i rzeczowy, bez robienia z siebie niezadowolonego małolata, który żąda jedynego słusznego przebiegu spotkania, bo przecież razem z “K O L E G A M I” przyjeżdżasz na strzelankę.

Idziemy sie napierdalac i chuj. Dziekuje bardzo serdecznie za docenienie mojej opinii na powyższy temat.

Każdy gra tak jak zrozumiał reguły czy to łupanka czy scenariusz. Staram się znaleźć dobre rozwiązania, aby team był jak najdłużej spójny. Ale trzeba rozegrać kilkanaście spotkań, poznać teren, zrobić poprawki itd.
Po drugie każdego obowiązuje kultura w czasie rozgrywki. I Ty także masz prawo zwrócić takiemu stalkerowi uwagę a nawet obowiązek jeżeli dotyczy to nieletnich za wulgarne zachowanie.
Jest Was 4 , nie ma problemu. Będziecie mogli wykonać jedno zadanie, odnaleźć gracza z płytką schematu generatora. Drugie zadanie jest zarezerwowane tylko dla zespołu. Po za tym zerowanie trafień tylko na Respawn’ie. Nie możecie używać radiowego kanału dowódczego.
Był to post ostatni offtopowy. Natomiast twoja wypowiedź dotyczy strzelanki i żądania “jebanki” stąd moja odpowiedź, tym bardziej, że mało uwagi poświęciłem na Lone Wolf. Jak powiedziałem, w tym dniu zdecyduje admin lub zrobimy głosowanie i jeśli będzie bezwzględna większość przykładowo 30/40 gramy scenariusz.

@Bober
W momencie wrzucenia scenariusza było już 7 głosów za Panoramą. Uznałem, że alternatywa dla łupanki powinna być.
Co do głosowania, tu rozwiązanie ad hoc: na podobnej zasadzie jak CQB Dobra albo głosować w dniu rozgrywki.

Ogólnie scenariusz się nie odbędzie jeśli będzie mniej niż 40 osób i nie zostanie przegłosowany.

@wunderbar - wyhamuj z językiem, przekaz słuszny ale język słaby… warn leci na Twoje konto.

Chcielibyśmy poinformować wszystkich zainteresowanych, że po tej niedzieli sprawa scenariuszy kolegi Slayera zostanie uregulowana do postaci standardowo zgłaszanych scenariuszy, tzn. poprzez zgłoszenie się do nas w PW z podaniem terminu i miejsca, po czym my dodamy to jaką kolejną opcję w ankiecie na dany tydzień.

W tą niedzielę kwestia rozgrywania scenariusza zostanie rozstrzygnięta przez administrację na spotkaniu lub w razie jej braku - poprzez głosowanie ogółu.

Oficjalnie:
Wygrywa: PANORAMA
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafień.
Życzę milej i bezpiecznej gry.

Jeśli będzie fajna pogoda i nie będzie wiało to wpadnę :stuck_out_tongue: Bo wiatr + panorama = brak jakiegokolwiek sensu

Pany ma ktoś miejsce w aucie ?

Co tak dużo tych serduszek?

Niestety mnie tym razem nie będzie.

Panorama, już wole składać w całość GB od BOYI z m150, niż strzelać na panoramie :stuck_out_tongue:

WOŚP się zbliża :wink:

Decyzją administracji dodaliśmy parę słów do cenzury. Będą podmieniać się na serduszka.

Nie będzie mnie

Było git.

Mżawka dodawała klimatu.

P.S. Robson, wrzuć zdjęcie “dla tych co nie byli”.

Offtopowo tylko zauważę, że zegar forum nie pokrywa się z zegarem rzeczywistym. Post Aszura nademną opublikowany dzisiaj o 16:21 mówi o warunkach na strzelance. Problem w tym, że jak pisze ten post jest jeszcze 15:41. To chyba coś dla kmk, no chyba że Aszur zbudował DeLorean’a

“Twoje konto” —> “ustawienia witryny” —> “UTC czas Greenwich”

Proszę o zwrot od dwóch osób moich niebieskich oznaczen. :slight_smile: