11.11.2018

Jakby ktos mial LiPo na T-Connect…
:slight_smile:
(zawsze lepsze niz nimh)

Pewnie sie znajdzie :slight_smile:

SeeMee biore 2 zapasowe batki na t-cona wiec jakby co bedzie.
Biore tez 2 repliki już dogadane.
Ogolnie jak macie cos zapsowego - nawet prostego shota to bierzcie bo zimno sie powoli robi i batki beda zdychac :wink:

Jezeli komus chce sie pomoc - bede od 9 bawil sie w ustawianie opon i cegiel zeby latwiej wchodzilo sie przez okna/ robil przeszkody na dole.

Miałby ktoś jeszcze replikę pożyczyć?

nie będzie mnie

Aszur jedna sie zwolnila - wezme dla ciebie. Zreszta jako zapas zapasu mam aepa.
Konik - mam jeszcze jedna ale pokombinujemy z batka zeby pasowalo.
Dziwnie mi przychodza powiadomienia o pmach :wink:

Dzięki.

Odpadam…

Pożyczy jakiś Dobrodziej okularki na jutrzejszą strzelankę prosił bym uprzejmie.

Odpadam, niestety :frowning:

No i niestety brak repliki do cqb, odpadam

Elo będzie ktoś. Miał na miejscu na sprzedaż kulki 0.25?

Panowie wyprzedze troche wszystkich ale:

  1. Dziekuje wszystkim za dosc liczne przybycie i aktywna gre.
  2. Osoby ktore oddaly glos w ankiecie a nie przybyly standardowo BAN w glosowaniu w nastepnej ankiecie (na strzelanke zapraszamy jak najbardziej)
  3. Kilka osob bylo zdziwionych fakt iz mimo ze nie gralem to strzelalem do nich a po trafieniu mowilem aby graly dalej. O co z tym chodzi, znalezlismy sposob na tepienie w naszym srodowisku terminatorki a w dniu dzisiejszym mialem kilka sygnalow ze ktos nie respektowal oberwania kulka, od dzisiaj w losowych strzelankach bedzie tzw. “Control shoot” jezeli. Gracz zachowa sie odpowiednio do trafienia dostaje informacje ze byl to control shoot i moze grac dalej, w przypadku braku reakcji na strzal skutek jest tylko jeden, konczy w trybie natychmiastowym strzelanke i otrzymuje BANA na 30 dni. Przy oddawaniu control shoot-a bedzie zawsze 2 adminow.

Tyle z mojej strony jeszcze raz dziekuje i widzimy sie next time.
Groszku przepraszam :wink:

Duzo typa bylo jak na CQB :smiley:
I gra nie najgorsza
No i fajna bitka tez po cqb ^^

Moim zdaniem szkoda że ktoś przerwał ostatnią grę na cqb, trudno. Zapominam o sprawie bo dalej było tylko lepiej.

Dzięki za grę - fajnie było znowu się “poszczelać” :wink:

Dzięki za dzisiejszy CQB. Pomimo małego incydentu z przedwczesnym zakończeniem rundy było dziś spoczko :slight_smile:

Dzięki za miłą grę. Mam nadzieję, że babeczki smakowały :wink:

null - YouTube zrzuciłem tu wszystko co nagrało się wczoraj. (Nie sprawdzałem jeszcze czy coś sensownego :mrgreen: )

350fps? Było. ONLY SINGLE? Było. Mozna sie świetnie bawić? Można.

I tyle w temacie.

Nawet śmiałbym rzec że chciałbym zobaczyc takie limity do lasu :slight_smile: