11.03.2017

spoko spoko to na laczach xD

czy ktos mialby jutro pozyczyc batke z wejsciem mala tymia ?

زه به یو څه وموم MelboreK

napewno cos znajdziesz ? bo jak nie to kumpel nie bedzie mial po co jechac :wink:) bo repke juz mu ogarnalem heh

Ja mieć Batka Lipo 1100 mAh. Bardzo dobra. Będzie Pan zadowolony :smiley:

lubie to!

Prawidłowo.

Niestety z powodu przeziębienia i gorączki którą dostałem wczoraj nie mogę się pojawić. Przepraszam za kłopot.

Tango Down. :wink: :smiley:

nooo i ch*j xD po baterii

Czasami się zdarza. Może ktoś na miejscu będzie mial?

przesunelli mi loty :smiley: (przed chwila)
Pakuje mandzur i jade! -spoznie sie chwilke
:sunglasses:

Paaaaanie. Pojechałem na miejscówkę, okazało się, że gogli zapomniałem :blush: Braciak z Polic przywiózł gogle, ale w międzyczasie pożyczona batka padła. Jak nie urok to sraczka. Wróciłem do domu, zimne piwerko i już klnę trochę mniej.

Także tego, dzisiaj wam się upiekło, ale w przyszłym tygodniu smarujcie tyłki cebulą, bo będziemy jechali na ostro :smiley:

Sniper Mission complete

290 FPS mission complete. Fajna niedziela, ostatnia obrona flagi przezajebista :smiley:

Ostatnia runda wygrywa Top Round Award 2018

Całkiem spoko było, miejscówka nie najgorsza no i ostatnia rozgrywka hit :smiley: Szkoda tylko, że ktoś umyślnie lub nie rozsypał mi nowe kulki przy przenoszeniu pokrowca (o co nikt nikogo nie prosił to pomijam). Fajnie jakby sprawca się zgłosił bo przecież to nie jest milion złotych no ale cóż… SHIT HAPPENS

Skombinuj sobie przejściówkę na Deans T-Connector (albo wymień wtyk) to pogadamy. Małej Tamyi mało kto już dziś używa…

batka nie miala byc dla mnie :wink: poza tym swietna zabawa dzisiaj jak na pierwsza wizyte. milo bylo zobaczyc wiecej niz 10 osob na zwyklej strzelance, dostalem baty i spoko hah

Kochani , piękna niedziela za nami i udana strzelanka również , uwierzcie mi że długo się zastanawiałem czy poruszać znów temat , który niejednokrotnie na tym forum był wałkowany a tym samym zepsuć tak piękny klimat minionej strzelanki.
Niestety pomyślałem że tak długo jak takie sytuacje będą miały miejsce tak długo jesteśmy zobowiązani o tym trąbić dla własnego i kolegów bezpieczeństwa.
Oczywiście sytuacja wyjaśniona na miejscu i obecny opis nie jest wyciem do księżyca , a bardziej o pomstę do nieba.
Zawsze uważałem że rola snajpera w ASG to bardzo niewdzięczna funkcja , wszyscy wiemy ile wkładu finansowego wymagają takie repliki , ile trzeba mieć cierpliwości w oczekiwaniu na wroga i to takiego który przyzna się do trafienia , wiem nie jest łatwo , nawet współczuję ale uważam że do tej roli trzeba dorosnąć.
Panowie zapewne macie świadomość mocy swych pięknych , wypieszczonych replik i tu moja prośba
Nie walcie z nich z odległości 20m do wroga celując prosto w twarz , bo nie uwierzę że na tak krótkim dystansie (dla snajperki) nie można kompozytu posłać w inną część ciała.
Tym bardziej jak człowiek stoi na respie ! :open_mouth:
Nie wymieniam tu osoby winnej zaistniałej sytuacji ponieważ jak już wcześniej wspomniałem , wyjaśniliśmy sprawę na miejscu (przeprosin nie usłyszałem) , opisałem to abyście Panowie snajperzy w młodym wieku myśleli co robicie.
Szacunek dla Was za robotę jeśli robicie ją dobrze bo wiem że można , po prostu myślcie to nie boli.
A trafienie z tak małej odległość hmm… , nie życzę nikomu.

Pozdrawiam i dziękuję za dzisiejszą wspólną zabawę , poza tym małym incydentem strzelanka naprawdę udana. :slight_smile: