10.09.2017

Tak jak wcześniej kolega Jera napisał, szukamy transportu spod rodła lub okolic. Oferujemy piwo i miłe towarzystwo :wink:

Z pod centrum( brama / rodła ) pytam o : jakoby znalazł się ktoś zabrał 2 osoby to podbijam na 2 piwka dla dobroczyńcy ( write on me a PW ), a jakby sie takowy nie znalazł ( broń boże Q_Q ) to we 3 możemy zabrać się z pod centrum z tobą : MłodyHrb

To fajnie, liczę na drugą opcje, trochę się rozruszacie przed strzelanką, a jak nie to z chęcią dorzucę piwko od siebie

Z powodów zdrowotnych nie będzie mnie jutro na strzelance.

Panowie i panie. Niestety jutro odpadam. Za dużo spraw na głowie -,-’

Na strzelance mnie nie będzie, wybaczcie, impreza się przeciąganie :stuck_out_tongue:

Niestety odpadam :frowning: padła replika

Jak może paść coś,co z natury rzeczy nie działa? :smiley:

Za duzo w wydychanym :frowning: impreza za dluga :frowning: nie bedzie mnie wyjatkowo.

Nie będzie mnie

Nie kop leżącego. Spocisz się, i co wtedy…? :wink:

Dziękuje wszystkim za dzisiejsze spotkanie. Spotkanie w miarę udane , ale jedna prośba Panowie i Panie, trochę dystansu do siebie… i humoru :stuck_out_tongue: Panowie czasami tak niestety bywa , ze dostaniecie drugi raz a nawet trzeci gdy nie ma z waszej strony żadnej reakcji. Jesli dostajesz serie i niestety nie ma z twojej strony reakcji na otrzymane trafienie nie dziw sie ze ktos dla pewności wali w ciebie kolejny raz. Dostajesz, wstajesz podnosisz rękę , krzyczysz dostałem i wyciągasz czerwona szmatę, a nie bełkoczesz cos pod nosem a koleś który jest 40 metrów dalej musiał by byc magikiem , żeby Cie usłyszeć… Zacznijcie sie tym bawić chłopy, po co te nerwy??? Ja tez dzis dostałem kilka razy i nieźle sie uśmiałem :stuck_out_tongue: Trochę dystansu do Samych Siebie Panowie.

Popieram Paulusa.Nie masz czerwonej szmaty nie miaucz ze dostajesz kolejny raz.Znaczniki trafienia są po to aby tego uniknąć.Od siebie powiem że znacznik wielkości dłoni trzymany w niej nadal jest jest niewidoczny. Podziękował za fajne spotkanie

Owszem dało się słyszeć niecenzuralne wyrazy tu i ówdzie, często w nerwach. Zdarzyła się też niestety sytuacja, gdzie seria na poprawkę została wypuszczona “na twarz”. Hop up, dystans i wiatr robią swoje, ale w tym przypadku wystarczyłoby po ludzku przeprosić, kiedy trafiony zwraca uwagę, a nie jak pewien młody osobnik arogancko odburknąć. ASG to chyba taki trochę sport Gentlemanów, prawda?:wink:

Filmiki ze strzelanki są już dostepne na yt. Linki podałem w dziale z fotkami.