09.10.2016

Najprawdopodobniej Diabeł

dla gapowiczów bez kulek

Jeżeli ktoś zapomniał / nie miał czasu zaopatrzyć się w amunicję, to może odezwać się do mnie. Mam skromny zapas kulek i mogę odsprzedać trochę. Kontakt najlepiej telefonicznie / SMS 508790934. Max do godziny 8:45 jutro.

Dziękuję wszystkim za wspólną strzelankę. Trzeba zaznaczyć, że wszyscy głosujący przybyli na spotkanie. Mało siedzenia na respie, dynamicznie itd.

Dzięki wszystkim za strzelankę i gratuluje odwagi drużynie przeciwnej :wink:

Nic dodać nic ująć :smiley:

Dzięki wszystkim za strzelankę było nieźle :stuck_out_tongue: jeszcze raz apeluje o fair play i przyznawanie się do trafień w szczególności w twarz :stuck_out_tongue:

Dzięki wielkie za gre :slight_smile:

Dzięki za dzisiejszą strzelankę było fajnie :slight_smile: … chciałbym tylko zwrócić uwagę osób które po trafieniu mówią lub krzyczą “dobra” aby używały słowa klasycznego “dostałem” … słowo dobra może być mylne.Do następnej strzelanki :slight_smile:

o Matko jak krzyczą “dobra” to łupiesz aż powiedzą "dostałem! Nic więcej ! Prędzej czy później się nauczą !

Dzięki za strzelanke Panowie :slight_smile:
Było taktycznie.

Dziękuję wszystkim i pozdrawiam , było miło :slight_smile:

PAULUS - dobra akcja :smiley:

Podziękowania dla koleżanki robiącej zdjęcia za poświęcony nam czas ( mam nadzieję że po pewnych poprawkach nasze gęby da się opublikować :smiley: ).

Tzn, po cenzurze. :wink:

Thx za te 2 rundy. Było ok.

Fotki, foteczki :smiley: :smiley:

https://drive.google.com/drive/folders/0B-wKxV4eml7AN205Xy1OeGxlMkE?usp=sharing

Fotki świetne :smiley: , rewelacja. Dziekujemy :slight_smile:

Herod - na zdjęciu z koleżanką wprowadziłeś niezły kontrast :laughing:

Jedyne zdjęcie, na którym coś “wprowadziłem” to to :smiley:

prawo cie dopadlo zucho :smiley:

Airsfotowy PedoBear grasuje :smiley:

Zucho, a jaki ty zadowolony!!!

Na twarzy rysuje się raczej grymas bólu , a nie zadowolenia :smiley:

Zucho lubi jak boli :smiley: