07.12.2014

Nigga- to co Piorun, można zagrać 2 scenariusze, nie widzę przeciwwskazań :slight_smile:

Na miejscu się zobaczy, wszystko obgada itp.

Kurcze 350, to jednak mnie nie będzie…

Dzięki wszystkim za strzelankę :smiley: mam nadzieje że wszystkim się podobał scenariusz z zakładnikiem :smiley:

Dziękować za dzisiejszą strzelankę, szkoda że nie mogłem dokończyć :frowning: ale było zacnie :wink:
Nigga - zawodowy z ciebie zakładnik i pasowały Ci rekwizyty :smiley:

Rasowy? Czy ty mnie obrażasz? Bo co, bo jestem czarny? xD


Dzięki za grę :wink:

Dzięki wielkie za strzelankę choć biegałem z pożyczonymi pistoletami, bo moja replika osiągnęła zadziwiające 365fps :
Oraz pytanie ponoć ktoś poza mną miał jeszcze kamerkę i można by spróbować zmontować razem oba filmiki jak na przykład ten z barykadą :smiley:

niestety ale na drugiej kamerce nie udało się nagrać ataku na barykadę :/.

Coś od siebie.

Dzięki za dzisiaj. Mam nadzieję, że wspólnie z Kapciem i Niggą dobrze poprowadziliśmy strzelankę i wszyscy byli zadowoleni. Szkoda tylko, że część osób musiała opuścić strzelankę, bo obie repliki miały +460FPS, ale reguły są równe dla wszystkich. Scenariusze Niggi i Slayera osobiście mi się bardzo podobały. W szoku byłem, że o 10:00 wszyscy stali w kolejce po chronowanie. Mnie osobiście wszystko się dzisiaj podobało :slight_smile:

Powiem tak, ilość osób była idealna. Oba scenariusze były ciekawe, jednakże hostage rescue było lepsze :smiley: . Dzięki Włodek i Nigga za pomoc w organizacji. Filmik już się przesyła na youtube, także jak tylko się pojawi, to zarzucę linkiem :sunglasses:

Dzięki wszystkim za wymianę kompozytu. Było dobrze, fajnie że mój glock nie wysiadł.


To co ? Czekamy na zdjęcia ?

Na zdjęcia i filmiki :smiley:
Kapeć - nie ma za co, bardzo dobrze mi się z Wami współpracowało, i za to w Waszą stronę (Twoją i Niggi) podziękowania :slight_smile:

Filmy ze strzelanek- Kapeć z dzisiaj

4:30 heroizm wiewióra :smiley:

https://plus.google.com/photos/117506440269198150490/albums/6090118032372122913?authkey=CL6jksfkx_73QQ

Zdjęcia z dzisiaj.

Dzięki za foto :slight_smile:

Hmmm na co by tu zagłosować :smiling_imp:

Jeszcze 20 minut, decyduj się :smiley:

Dzięki za współpracę. Po drobnej korekcie scenariusz “Rezydencja” ma szansę być naprawdę dynamicznym. 2 błędy to : Gangsterzy zajęli za dużą część mapy (a powinni być niejako w pułapce) a Zespoły Szturmowe się rozeszły po bokach budynku. W tej lokacji szturmowcy powinni startować praktycznie w budynku i w tych miejscach mieć też respy. W końcu rozgrywka na 30 min. ostrej strzelaniny.