07-08.04.2018 Trening z taktyki zielonej

Teraz to już nikt nie przyjdzie… :laughing:

Przyjdą, przyjdą odpowiednio w kamerki zaopatrzeni, później można na takich przyrodniczych filmikach zarobić :laughing:

A byście od razu napisali, że możemy przyjść to nie byłoby problemu z frekwencją :smiling_imp: A tak to trzeba ludzi zachęcać obcowaniem z Herodem… :sunglasses:

Jak ludzie mają kamerki z netem to może żetony wpadną haha :smiley:

Zapowiada się trening z brązowej taktyki.

A ja polecę klasykiem, będzie ktoś w stanie podrzucić?
Standardowo startuję z starej miejscówki Err’a na Osiedlu przyjaźni.
Czekam na info

jak potrzebujesz transportu-napisz pw:)

Dzięki za szkolenie! Wg. mojego tracka zrobiliśmy na obu “patrolach” 12,7 kilometra. Do następnego:).

Dzięki za wspólne ognicho i nocowanie. Do następnego.

Fajnie było w tak doborowym towarzystwie spędzić dzień i wieczór. Do następnego dzięki.

Dziękuje Wszystkich za uczestnictwo w treningu :slight_smile:

To był ostatni trening tego typu organizowany przeze mnie-nie ma popytu na takie produkty,więc bezcelowe w moim odczuciu jest ich organizowanie.

Nie oznacza to jednak,że całkowicie porzucamy tego typu spotkania. Wciąż będziemy organizowali szkolenia/treningu,gdyż jest to dla nas nieodłączna część airsoftu,więc jeśli ktoś będzie zainteresowany tą tematyką,bądź naszą grupą,to wie gdzie nas szukać :slight_smile:

Szczepan, nie zrażaj się. Celujecie w bardziej ambitny airosoft i zainteresowanie jest zgodne z końcówką wykresu Gaussa. Czasem lepiej zrobić coś zgodnego ze swoimi przekonaniami i zainteresować parę osób niż coś dla mas i byleby frekwencja była.

My z waszego treningu dużo wynieśliśmy, stosujemy na scenariuszach i cóż, jest dużo lepiej niż było wcześniej. Dlatego głowa do góry. Robicie z t.Ch świetną robotę w środowisku lokalnym.

Nie zrozumiałeś :slight_smile:

Nie będę organizował więcej otwartych treningów dla pojedynczych graczy. Jak sam zauważyłeś potencjalnych zainteresowanych jest niewielu,więc nie ma sensu marnować na to czasu i sił.