05.03.2017

Panowie (i Panie), sytuacja awaryjna.
Heroda dopadło jakieś choróbsko (o dziwo nie syfilis) i nie mam transportu na jutro. Jak ktokolwiek chcialby sie jeszcze zaoferowac, to piszcie 537422327, ok. 8.00 sie odezwe. Podskocze w dowolne miejsce w Sz-n, dorzucam sie do beny.

Ma ktoś kulki odsprzedać ? :sunglasses:

Odkupuje kilo od Wayna, mogę Ci powiedzmy połowe spieniężyć.

Będąc w drużynie z bombą powiem krótko i na temat Zajebiście,dawno tak fajnie się nie grało :smiley:

Podziękował,jako Tata Miś dziękuję wszystkim Małym Misiom.Żeby nie było za słodko powiem że brakowało komunikacji radiowej,która poprawia znacznie rozgrywkę

Musisz to mówić Fazowi o poranku, bo przeczesz Dobra, to taki mały teren że można się bez radia obejść… Było minęło, następnym razem sam tego dopilnuje :-]

Bylo milo.
Zamalo komunikacji radiowej jest czasem lepsze niz za duzo - Pamietam ekipe ktora zawlaszczala lacze na pogawedki :wink:

Wayne czy ty masz moja szybkoladowake z napisem 0.25 i chrono ? :wink:

Podziękowania dla wszystkich graczy , było naprawdę miło , sprawnie i dynamicznie , frekwencja zadowalająca , oby tak dalej …

Serce tylko boli jak koledzy przegrywają :cry: , ale takie życie , raz jest się bykiem raz rzeźnikiem :slight_smile:

Opcja bez znaczników stron powinna być częściej aplikowana do rozgrywek.

Popieram przed mówce :slight_smile: … i dziękuje wszystkim za dzisiejsza strzelanke było mega fajnie … oby taka frekwencja była jak najczęściej :smiley:

Piotrku, oraz inni którzy kupowali rzepy Chabrowe (ciemnoniebieskie) mozecie zarzucic linkiem ?
Mysle ze przydaloby sie zeby wiecej ludzi sobie to sprawilo.
Kolor jest ok, rzep jak sie ma cokolwiek z meszkiem na mundurze trzyma sie bez gumek.
Stwierdzam ze lepiej sie sprawdza niz opaskiz gumek do mocowania rzepa - ktore zwyczajnie zsuwają się z rąk, oraz duuuzo lepiej niz te zolto-czarne malutkie znaczniki ktorych nie widac…

Dziękuję Panowie i Panie za świetna grę. Byli milo, dynamicznie, momentami smiesznie ale przedewszystkim czysto i odpowiedzialnie. +10 punktów dla Miza (byłem świadkiem tej sytuacji dlatego tez o tym wspomniałem) oraz pozostałych o których wspomnieliscie na przerwie miedzy rozgrywkami. O takie ersofty walczymy :wink:

P.s. Szajba dla ciebie tez +10 punktów :wink:

Ale żeby nie popaść w samo zachwyt:

  • osoby które zagłosowały i nie stawiły się na strzelance bez info przed zakończeniem ankiety - ban na głosowanie w następnej ankiecie (na strzelankę jak najbardziej zapraszamy :slight_smile:), zostaną poinformowane na PW

  • decyzją administracji kolega który dostarczył pozwolenie od rodziców wypełnione przez innego kolegę otrzymuje BANA na miesiąc czasu zarówno na strzelanki jak i głosowanie w ankietach. ( Ban obowiązuje do 02/04/2017 włącznie)

Ale strzelanka była zacna :slight_smile:

Panie i Panowie! Po raz wtóry kręciłam się jak smród po gaciach po rozgrywce wchodząc czasem na linię ognia albo zdradzając Wasze pozycje. I jestem z tego dumna tak, że szok bo macie fociałki :smiley: Prosze. Nie ma za co. Może następnym razem uda mi się w końcu z Wami postrzelać.
https://drive.google.com/drive/folders/0B5tm_N6xfA8rVEtMT3RZWXRoTEk

Dzię ku je myyyy.