05.02.2017

Nie Panowie. Nie chodzi o magazyny. Gdy bedziecie wjezdzac na polanke to stawajcie po prawej, a najlepiej przed wjazdem na polanke. Bron Panie stawac po lewej stronie.

Nie mogę zedytowac swojej poprzedniej wiadomości, więc wrzucam zdjęcie jako nową:

Gdyby ktos jeszcze nie wiedzial ze jest trasa dojazdu na prochownie na YT to prosze:

Do zobaczenia jutro!

Podziękował Panie Groszq

mnie niestety nie bedzie jutro , zycze milej gry

Wielkie dzięki za wspólną wymianę kompozytu. Podział na drużyny bardzo zrównoważony. Dzięki braku oznaczeń w drużynach nie było siania kulek na prawo-lewo, przez co rozgrywki były zacne. Oby więcej takich udanych strzelanek. jak dla mnie strzelanka 2\10 ale takie że mucha nie siada XD.

PS. Chciałem od razu przeprosić że nie czułem kilku trafień w plecy, ale pamiętacie wystarczyło krzyknąć że dostałem. Nie robie z tym nigdy problemu zwłaszcza teraz kiedy ma się na sobie kilka warstw przez które nie czuć. Dlatego krzyczcie jak wiecie że ktoś dostał bo wtedy unikamy sporów i jeszcze raz przepraszam wszystkich.

Podziękowania za dzisiejszą grę od całej ekipy spóźnialskich. Miło było się z Wami wszystkimi spotkać i postrzelać po tak długiej nieobecności. Tylko czasami szum drzew i odgłosy walki zagłuszał donośny głos Mietka buszującego w sezonie zimowym po lesie w krótkich spodenkach.
Dziękuję koledze Jurandowi za odnalezienie mojego magazynka MP5.
Cudów nie ma, ale cuda się zdarzają.

dzięki za kolejną miłą strzelankę :smiley: do zobaczenia za jakiś czas, niestety wyjeżdzam za granicę, będzie mi brakowało naszej wspaniałej społeczności :slight_smile:

Podziękował,co do terenu Prochowni następnym razem proponuje zamiast po prawo(skręt jadąc od Strzelnicy) udać sie na Lewo .dość duże górki okopy itp.Ale to kwestia dogadania

Podziękowania dla wszystkich biorących udział w dzisiejszej grze , było naprawdę miło , teren świetny.

Do zobaczenia za tydzień
Pozdrawiam wszystkich.