01.06.2014 r.

Pomożemy! Wpadaj, odsypię ile będziesz chciał :slight_smile:

Dzięki wielkie!! Spasibo!! :smiley:

Niestety sprawy zawodowe sprawiły że mnie nie będzie. Proszę anulować mój głos. :frowning:

Panowie mam pytanie: czy miałby ktoś na niedzielną strzelankę pożyczyć 2 pary ochrony oczu, jedne dla kolegi, który przyjechał na weekend i chciałby się z nami postrzelać (replike i mundur mu ogarnąłem) a drugie dla koleżanki, której dam aparat i będzie nam (forumowiczom) robić zdjęcia :slight_smile:

ja na 90% odpadam jednak, przepraszam, że dopiero teraz o tym pisze, ale nagle mi coś wypadło :frowning:

Hejka :slight_smile:. Jest sprawa. Przyjdę z jedną osoba, której pożyczam swoją replikę. Stąd moje pytanie. Czy mógłby mi ktoś z Was pożyczyć replikę na czas strzelanki? Proszę :slight_smile:

… Ale na Was można liczyć :frowning:… Braciszek mi już pożyczył ;p

Wybaczcie, ale niestety mnie nie będzie ;c

ruda może wyjdę na samoluba ale nie poto wale nad replikami co wieczór by zniszczył je ktoś inny niz ja :wink:

Też prawda :sunglasses:

Zgadzam się i tak po drodze dzięki wszystkim za strzelankę

Było poprostu zajebiście!! Już nie mogę sie doczekać zdjęć!! Adam smaczne mam kulki?? :smiley:

było klawo :smiley: po tak długim okresie samego wiskordu (byłem co 2 tyg) niemogłem się odnaleść na początku w lesie :smiley: ale było spoko tak Rafi masz smaczne kulki :smiley:

Dzięki za strzelankę

Bardzo udana strzelanka, od tej pory głosuję na lasy bo lepiej się tam strzela. Dzięki wszystkim, którym chciało się dzisiaj wpaść na Warszewo, proponuję wybrać się niedługo na Warszewo II bo tam też jest zajebiście.

Dzięki wam za dobrą zabawę :wink: tylko pech chciał, że ząb mi sie trochę uszkodził :stuck_out_tongue:

Dzięki wam za fajną zabawę było fajnie :slight_smile:

Znowu Toobi?

Toobi mimo głosu nie przyszedł :sunglasses:

Dzięki wielkie super zabawa, końcówka najlepsza “sprint do flagi” :smiley:
Dzięki również fotografowi i czekamy na fotki :slight_smile: